whatsapp

BİZDEN HABERLER & BLOGLAR

Yeni Opel Grandland Özellikleri

Yeni Opel Grandland Özellikleri

Yeni Opel Grandland Özellikleri

Yeni Opel Grandland özellikleri bakımından tam anlamıyla performans odaklı bir model olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu kapsamda Opel Grandland, Alman otomobil üreticisi Opel'in yeni ve yaklaşmakta olan bir sedan otomobili olarak karşımıza çıkmaktadır. Araba, yakın zamanda 2019 yılında piyasaya sürüldükten sonra çok daha kapsamlı bir şekilde geliştirilmiştir. Diğer arabalardan farklı kılan bazı benzersiz özelliklerle birlikte tasarlanan bu model, yoğun bir şekilde ilgi görmeyi de başarıyor.

Yeni Opel Grandland Donanım Özellikleri

Opel Grandland Navigasyon sisteminin üst düzeyde teknolojiler desteklendiği bir model olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu arabadaki navigasyon sisteminin kullanımı ve çeşitli rotalar, sokaklar ve yollarda gezinmesi çok kolay bir özelliğe sahiptir. Herhangi bir karışıklık veya karışıklık olmadan hedefinize giden yolunuzu kolayca bulabilirsiniz.

Opel Grandland otomatik park yardımı özelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu özellik, araçtan inmenize gerek kalmadan aracınızı otomatik olarak park etmenize ve sizin için kendi kendine park etmesine yardımcı olmaktadır. Ayrıca bu özellik, araçlarını park etme konusunda fazla deneyimi olmayan sürücülerin hayatını kolaylaştırmaktadır.

Günümüz itibariyle Yeni Opel Grandland arka kamera donanım özelliği dikkatleri üzerine çekmektedir. Arka kamera, bir park yerinden geri geri çıkarken veya bir kavşakta aracınızın arkasında ne olduğunu görmenize yardımcı olmaktadır. Böylece geri geri giderken hiçbir şeye çarpmazsınız! Bu şekilde arabanıza veya başkasının mülküne zarar verme konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak! Ayrıca, henüz geri vitese binmeye aşina olmayan ilk kez kullanan sürücülerin işini kolaylaştırmaktadır.

yeni-opel-grandland-ozellikleri11

Yeni Opel Grandland Kullanım Özellikleri Nelerdir?

Yeni Opel Grandland, beş kişilik oturma alanı sunan ve 1.4 litre turboşarjlı benzinli veya 2.0 litre dizel motor seçeneklerine sahiptir. Özellikle kompakt bir SUV. 1.4 litrelik motor standart olarak altı ileri manuel şanzımana sahip olan bu model, konforun da ön plana çıkardığı bir tasarımsal özelliğe sahiptir. Dizel model standart olarak altı ileri manuel şanzımana sahiptir. Bu da onu son derece güçlü kılmaktadır. Tam da bu noktada Opel Grandland; ileri teknolojiler desteklenen bir model olarak dikkatleri üzerine çekmektedir.

Yeni Opel Grandland üç donanım seviyesinde mevcuttur. Bunlar, SE, SXi ve SXi olarak karşımıza çıkmaktadır. Tüm modellerde 17 inç alaşım jantlar, tabanında göstergeleri olan ısıtmalı aynalar ve gündüz yanan farlar bulunmaktadır. Basmalı butonlu anahtarsız giriş, SE donanım seviyesinde isteğe bağlıdır ve otomobilin SXi ve SXi versiyonlarında karşımıza çıkmaktadır. Opel Grandland, sürücü ve yolcular düşünülerek tasarlanmıştır ve onlara konforlu bir sürüş sağlamaktadır.


Haber Tarihi: 2 Temmuz 2022