whatsapp

Hakkımızda

Hakkımızda

TÜRKİYE BİZİ ÇOK SEVİYOR!
Ema Rent A Car Türkiye’de Sektörünün Öncüsü Olmaya Aday!
 


Uzun zamandan beridir otomotiv ve araç kiralama sektöründe birçok kişi, kurum ve kuruluşa destek veren uzman ekibimiz, her zaman adı geçen sektördeki son gelişmeleri en kısa sürede hizmetlerine ekleyerek yoluna devam ediyor.

2000’li yıllardan bu yana verdikleri hizmetler ve müşterilerine sağladıkları sorunsuz destekler ile unvanlarını başarıyla koruyan dört girişimci birleşerek, yılların deneyimiyle oluşturmuş oldukları kurumsal yapının ne kadar önemli olduğunun bilincinde olup Ema Rent A Car markasını oluşturmuşlardır.
 

Ema Rent A Car’ın 20 yıllık serüveni İzmir’da araç kiralamanın kurumsallaşmasına öncülük etmiştir. 20 yıl önce temelleri atılan bu şirket İzmir yerel pazarında krizleri ve sayısız zorlukları aşarak bugünlerine gelmiştir. Öncü olmanın getirdiği sorumlulukla, Ema Rent A Car 20 yıldır zirve yolculuğunu sevgiyle, mutlulukla ve güvenle sürdürmektedir. Sağladığı müşteri memnuniyeti ile müşterileri tarafından İzmir, Araç Kiralama sektörün de zirvede tutulmakta ve tercih sebebi olmaktadır. Geliştirdiği yeni konseptler ve işbirlikleriyle İzmirda Araç Kiralama sektörün de ve bu sektörü besleyen diğer sektörlerin gelişmesinde önemli katkı sağlamaktadır.

Ema Rent A Car, İzmir’da emeği geçen tüm müşterilerimize, çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza, yöneticilerimize 20 yıldır zirvede devam eden yolcuğumuzda bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederiz.